ژوئن, 2021 تغذیه, گوش، حلق و بینی, گیاهان دارویی

درمان خانگی برای بیماری اوریون

ابتدا عنوان میشود که در مقاله ای دیگر به بررسی کامل بیماری اوریون خواهیم پرداخت. واکسن مناسب را معرفی نموده و راه های پیشگری و درمان دارویی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. فلذا این مقاله صرفا جهت بررسی راه های درمان خانگی اوریون (عموما با استفاده از خوراکی ها) تمرکز دارد.

 

 

آب برای درمان اوریون:

مصرف آب ،مفیدترین روش در میان سایر درمان های خانگی برای اوریون است ، زیرا می تواند ایمنی شما را افزایش دهد.

باعث می شود از بدتر شدن علائم خفیف شما جلوگیری شود . مطمئن شوید که به مقدار کافی آب می نوشید، که حدود 8 لیوان یا بیشتر از آن در روز است.

 

زنجبیل مفید برای درمان اوریون :

ریشه زنجبیل را خشک کنید.

آن ها را پودر کنید.

این پودر را برای تسکین درد در قسمت های آسیب دیده قرار دهید.

اگر می خواهید فواید آن را به حداکثر برسانید ،می توانید زنجبیل خام را بخورید . این یکی از بهترین درمان های خانگی برای اوریون است . علاوه بر این مفاصل شما را نیز بهبود می بخشد و از مشکلات آرتروز جلوگیری می کند . شما می توانید درمان های خانگی بیشتری برای ارتروز های رماتیسمی پیدا کنید.

آب هویج برای درمان اوریون :

هویج های تازه انتخاب کنید.

آب آن ها را بگیرید.

آن را 2 تا 3 بار در روز بنوشید تا در مدت کوتاهی به نتیجه برسید.

هویج و همچنین آب هویج ، اگر روزانه مصرف شوند، برای سلامتیتان مفیدند . می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فواید آن ها در درمان های خانگی برای خارش و گرفتگی مقعد پیدا کنید.

 

سیر برای برطرف کردن اوریون :

مانند زنجبیل ، داروهای خانگی متعددی از طبیعت برای اوریون وجود دارد . یکی از آن ها سیر است . خواص ضد ویروسی سیر در برطرف کردن اوریون و به دست آوردن قدرت بسیار مفید است . سیر را به برش های کوچک تکه کنید و آن را به طور مستقیم روی قسمت های دردناک قرار دهید . نتایج مثبت را می توان به سرعت دید . از سوی دیگر ، استفاده از سیر می تواند ایمنی افراد مبتلا را بالا ببرد.

فلفل سیاهروشی موثر برای درمان اوریون :

فلفل سیاه می تواند به شما نشان دهد که چگونه می توانید راحت تر از قبل شوید، زیرا یکی از طبیعی ترین و موثر ترین روش های خانگی برای اوریون است . این به شما کمک می کند درد را در مدت کوتاهی آرام کنید و علایم اوریون را در طولانی مدت درمان کنید . شما همچنین به پودر فلفل سیاه و استفاده از آن در قسمت های دردناک بدن نیاز دارید.

 

برگ های انجیر هندی برای درمان اوریون :

یک برگ بزرگ انتخاب کنید و مطمئن شوید که آن را به دقت تمیز کرده اید.

آن را روی حرارت قرار دهید و گرم کنید. برگ های گرم را بر روی قسمت های دردناک قرار دهید و بگذارید یک شب بماند.

این روش را 2 _3 بار در هفته انجام دهید.

درمان اوریون با آب آناناس:

یک آناناس تازه را انتخاب کنید و ساقه آن را ببرید.

آن را بچلانید و به آن ،آب اضافه کنید . بسته به طعم مورد علاقتان می توانید به آن شکر اضافه کنید.

2_ 3 بار در هفته آن را بنوشید، تا به زودی مزایای آن را ببینید.

 

درمان اوریون با دانه های شنبلیله :

مقداری دانه شنبلیله را پودر کنید.

پودر را با یک فنجان آب گرم مخلوط کنید.

از مخلوط در قسمت های دردناک و متورم استفاده کنید.

برای 30 دقیقه بگذارید بماند.

آن را با آب تمیز کنید .

به یاد داشته باشید که 2_3 بار در هفته برای به حداکثر رساندن مزایا از آن استفاده کنید.

مارچوبه برای برطرف کردن اوریون :

به طور گسترده ای پذیرفته شده است که مارچوبه یک گیاه ضد التهابی است، و آن را یکی از موثر ترین داروهای خانگی برای اوریون می دانند . بسیاری از مواد ضد التهابی در دانه های مارچوبه وجود دارد و همه آن ها در اسرع وقت به خلاص شدن از اوریون کمک می کنند.

همان طور که دانه های شنبلیله موثر هستند ، دانه های مارچوبه هم می توانند پودر شوند و بر روی قسمت های دردناک بدن اعمال شوند، تا هر گونه ناراحتی ناشی از اوریون را از بین ببرند.

 

 

کمپرس آب گرم برای برطرف کردن اوریون :

اگر می خواهید درمان اوریون سریع تر شود، از کمپرس آب گرم استفاده کنید.

یک حوله تمیز را در آب گرم فشار دهید، یا آن را در معرض بخار قرار دهید . سپس مطمئن شوید که حوله تقریبا خشک است.

حوله را تا کنید و آن را روی قسمت های متورم قرار دهید.

برای رسیدن به نتایج بیشتر ، این روش را 3-4 بار در هفته تکرار کنید . علاوه بر حوله گرم ، شما می توانید بعد از گرم شدن از یک حوله سرد استفاده کنید.

 

جوش شیرین موثر در درمان اوریون :

از آن جا که جوش شیرین حاوی بسیاری از مواد ضد التهاب خوب است . برای استفاده در درمان اوریون ایده آل است . نه تنها به جلوگیری از رشد و گسترش ویروس در درون بدن کمک می کند ، بلکه به بیماران کمک می کند تا از شرایط ناراحت کننده رهایی یابند.

مقداری آب، به جوش شیرین اضافه کنید.

آن را در قسمت های متورم استفاده کنید.

اجازه دهید 2 تا 3 دقیقه بماند.

آن قسمت ها را با آب ، تمیز بشویید.

این روش را 2-3 بار در روز تکرار کنید و تغییرات مثبت را در یک هفته مشاهده خواهید کرد.

 

بلغور جو دوسربرای درمان اوریون :

زمانی که مواد غذایی جامد را می جوید، به دلیل درد و التهابی که در فک خود دارید ، کار بسیار سختی است . در این مورد ، به مصرف بلغور جو دو سر فکر کنید، که یکی از طبیعی ترین درمان های خانگی برای اوریون است که می توانید آن را در هر زمانی استفاده کنید.

جو دو سر سرشار از پروتئین است و همچنین حاوی سایر فیبر های محلول است . این می تواند روند هضم شما را کاهش دهد . بنابراین اشتهای شما برای مدت طولانی کاهش می یابد.

آب برنج برای جلوگیری از ابتلا به اوریون :

به سادگی یک فنجان برنج بردارید و سپس آن را در دو فنجان آب بجوشانید. به یاد داشته باشید قبل از دادن آن به فرد مبتلا ، این مخلوط را از صافی رد کنید . محلول پر از نشاسته خواهد شد ، بنابراین زمانی که اوریون دارید،به اندازه کافی تغذیه می شوید. . علاوه بر این می توانید اندکی نمک و یک قاشق کره برای طعم بهتر به آن اضافه کنید.

برای داشتن بهترین رژیم غذایی به منظور جلوگیری از ابتلا به اوریون ، بر روی مصرف سبزیجات تمرکز کنید اما مصرف هر گونه آب مرکبات را به خاطر اسیدی بودنشان محدود کنید.

 


 

در مجله سلامت توان تازه (تتا) هزاران مقاله،  پژوهش، آموزش، و اخبار حوزه سلامت به رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

جهت دریافت انواع خدمات پرستاری تخصصی در منزل، ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل، رادیولوژی و سونوگرافی در منزل، آزمایشگاه و تست کرونا در منزل، و دهها خدمات دیگر مراقبتی، بالینی در منزل ، با ما تماس بگیرید.