پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل (Nanny یا baby sitter) به فردی اطلاق می شود که برای نگهداری از کودکان استخدام می شود. تا در کنار کارهای روزانه منزل به والدین در نگهداری از کودک کمک کند.
تجربه مادر و یا پدر شدن، یکی از لذت بخش ترین تجربیات زندگی هر انسانی است. در حال حاضر با افزایش سطح اشتغال در مادران ، انجام کلیه امور مربوط به فرزندداری در کنار خانه داری و وظایف خارج از خانه و محیط کار می توانند در کنار هم باعث فشار جسمی و روانی بیش از حد به مادران شود. از این رو با کمک گرفتن از پرستار کودک در منزل ، این فشار تا حدود زیادی کاسته مشیود. و باعث بهبود عملکرد مادر و آرامش روانی مادر و کودک می شود. مراقبین کودک  به دو گروه مادریار و کودکیار تقسیم می شوند.
همچنین شما میتوانید با توجه به خواسته و نیاز خود پرستار کودک را در مقطع روزانه، شبانه و یا شبانه روزی به استخدام درآورید.

مادریار کیست؟
کودک یار کیست؟
کدام برای شما مناسب تر است؟؟ مادریار یا کودک یار؟؟

موسسه توان تازه (تتا) با دارا بودن مجموعه ای از پرستاران آموزش دیده، جهت تامین آرامش شما در خدمت شماست. همگی پرستاران و مراقبین این مجموعه تحت آموزش های حرفه ای و تخصصی قرار گرفته اند. و تنها افرادی که موفق به گذراندن ارزشیابی ها با نمره ی قبولی شده اند، از سوی این مرکز مشغول به کار می گردند. ویزیت دوره ای پزشک و ارتباط مستمر مراقبین و پرستاران با پزشک مجموعه کیفیت بالای خدمات به شما را تضمین میکنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرستاران و مراقبین موسسه تتا، با ما تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مشاوره رایگان با کارشناسان تتا