درمان تخصصی انواع زخم در منزل

درمان زخم بستر

زخم بستر، در بیماران بستری که تحرک ندارند (bed ridden) و زخم های نکروزه در بیمارن دیابتی که معولا بر روی پاها دیده می شوند و به پای دیابتی (Diabetic Foot) معروف هستند. دو عامل مهم در وخیم شدن وضع بیماران این دو دسته بوده. و با توجه به این که هر دو دسته ی این زخم ها در اثر اختلال در ساختار عروقی رخ می دهند، تمایل این زخم ها به عفونی شدن بسیار بیشتر است.
همچنین به علت عدم خون رسانی مناسب به بافت اطراف زخم، مکانیزم های ایمنی بدن در این مناطق بسیار ضعیف بوده و سریعا آلوده به انواع عفونت های کشنده می شوند.

پیشگیری و درمان زخم بستر و  زخم های عفونی

برای درمان درگیری عفونی این زخم ها چاره ای جز جراحی های بزرگ و استفاده از آنتی بیوتیک های بسیار قوی نیست. که متاسفانه این روش ها معمولا پاسخ دهی مناسب بیمار به درمان را در پی ندارد. و باعث گسترش عفونت در بدن بیمار می شود.
بهترین راه جهت جلوگیری از بروز اتفاقاتی از این قبیل، پیشگیری و معاینه منظم بیمار مستعد زخم های نکروتیک است.
شناسایی زود هنگام زخم های بستر و زخم های دیابتی به تیم درمانی این امکان را می دهد. تا با استفاده از تکنیک های به روز جلوی پیشرفت و عفونی شدن زخم ها گرفته شوند.
پزشکان متخصص عفونی، کارشناسان و متخصصین زخم در مرکز تتا با بیش از 20 سال سابقه در مدیریت و درمان زخم های نکروتیک پیشرفته، در خدمت شما هستند.
تا در درمان بیمار، به کمک شما بیایند. و با طراحی برنامه دقیق درمانی برای مراقبت و درمان از زخم، از پیشرفت بیماری جلوگیری کرده. و روند بهبوی شرایط بیمار را تسریع ببخشند.
جهت دریافت مشاوره از کارشناسان زخم مرکز تتا، در هر ساعت از شبانه روز  می توانید با ما تماس بگیرید.

چرا دریافت خدمات از مرکز توان تازه (تتا) ؟؟

مرکز مراقبت های بالینی در منزل توان تازه (تتا) با دارا بودن مجموعه ای از پرستاران آموزش دیده، در خدمت شماست. همگی پرستاران و مراقبین این مجموعه تحت آموزش های حرفه ای و تخصصی قرار گرفته اند. و تنها افرادی که موفق به گذراندن ارزشیابی ها با نمره ی قبولی شده اند. از سوی این مرکز مشغول به کار می گردند. همچنین ارتباط دوره ای و مستمر واحد پشتیبانی با مشترکین مجموعه، کیفیت بالای ارائه خدمات به شما را تضمین میکنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرستاران و مراقبین و سایر خدمات مرکز تتا، با ما تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مشاوره رایگان با کارشناسان تتا