مراقبت از بیماران کرونایی (پرستار کرونا در منزل)

پرستار کرونا در منزل (مراقبت از بیماران کرونایی شما)

با توجه به شیوع ویروس کرونا، و ریسک بالای موارد شدید در افرادی که دارای بیماری های زمینه ای هستند. بسیاری از افرادی که به این بیماری مبتلا می شوند. نیاز دارند تا پرستار کرونا در قالب افرادی آموزش دیده و حرفه ای از آنها پرستاری شبانه روزی به عمل آورند.
تا روند بهبودی را با سرعت بیشتر طی کنند و بتوانند هرچه زودتر به زندگی روزمره خود باز گردند.
به همین منظور اعزام پرستار کرونا و پزشک متخصص در منزل شما، با اولویت و کیفیت ممتاز مورد تمرکز، مرکز مراقبت های بالینی در منزل توان تازه (تتا) قرار گرفت.
چرا بیمار کرونایی باید دائما تحت مراقبت باشد؟
کرونا بیماری تنفسی ویروسی است. که همانند سایر بیماری های تنفسی از طریق هوا و قطرات تنفسی منتقل می شود.
دوره ی نهفتگی (کمون) این بیماری بسیار متغیر بوده. و از 3 تا 20 روز ممکن است طول بکشد. در این مدت ویروس وارد بدن فرد شده است. اما هنوز ایجاد علائم نکرده است و ممکن است حتی تست بیمار نیز منفی شود.
بعد از شروع علائم بیماری معمولا 2 تا 3 هفته طول می کشد. و فرد علائمی چون تب، سرفه، بدن درد شدید، بی حالی و ضعف را تجربه می کند.
در صورت شدید بودن درگیری ریه ها با ویروس به علت التهاب شدید ایجاد شده.
ریه ها از مایع پر می شوند و باعث تنگی نفس در فرد بیمار می شود. و حتی در مواردی نیاز به بستری در بیمارستان و استفاده از دستگاه ونتیلاتور خواهد بود.
چطور از پرستار کرونا در منزل بهره مند شویم؟
مرکز مراقبت های بالینی در منزل توان تازه  (تتا)، با مجموعه ای از نیروهای کارآزموده و مجرب در زمینه مراقبت تخصصی از بیماران مبتلا به کرونا در خدمت شماست. تا با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی اعلام شده دراین روزهای دشواردر کنار شما باشیم.
در صورت نیاز به خدمات مراقبتی از بیماران مبتلا به کرونا، و درخواست پرستار کرونا در منزل با ما تماس حاصل فرمایید.

چرا دریافت خدمات از مرکز توان تازه (تتا) ؟؟

مرکز مراقبت های بالینی در منزل توان تازه (تتا) با دارا بودن مجموعه ای از پرستاران آموزش دیده، در خدمت شماست. همگی پرستاران و مراقبین این مجموعه تحت آموزش های حرفه ای و تخصصی قرار گرفته اند. و تنها افرادی که موفق به گذراندن ارزشیابی ها با نمره ی قبولی شده اند. از سوی این مرکز مشغول به کار می گردند. همچنین ارتباط دوره ای و مستمر واحد پشتیبانی با مشترکین مجموعه، کیفیت بالای ارائه خدمات به شما را تضمین میکنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرستاران و مراقبین و سایر خدمات مرکز تتا، با ما تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مشاوره رایگان با کارشناسان تتا