خدمات پزشکی در منزل

خدمات پزشکی در منزل، در راستای بالا بردن کیفیت پرستاری و مراقبت از بیماران، در هر ساعتی از شبانه روز امکان انجام ویزیت توسط پزشک عمومی و متخصص در منزل توسط مرکز تتا فراهم شده است.
در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نیاز به چکاپ کافی است با ما تماس بگیرید. تا در کوتاهترین زمان ممکن، پزشک به منزل شما اعزام شده. و ویزیت از بیمار را انجام دهد. پس از اخذ شرح حال کامل و معاینات دقیق توسط پزشک در صورت نیاز به اعزام به مراکز درمانی، اعزام بیمار توسط آمبولانس مرکز انجام خواهد گرفت.
و در صورت نیاز به درمان در منزل، دستورات پزشکی به تیم پرستاری مرکز ابلاغ میشود. و با حضور پرستار حرفه ای در منزل شما کلیه دستورات پزشک توسط کارشناس پرستاری انجام خواهد شد.
همچنین در صورت نیاز به تهیه دارو و یا انجام آزمایش و عکس برداری، و یا خرید یا اجاره هر گونه تجهیزات پزشکی این امکان فراهم شده است. که با هماهنگی با مرکز کلیه خدمات پزشکی در منزل به شما ارائه شود.
ارائه خدمات پزشکی در منزل = همگام شدن با آینده
دسترسی شبانه روزی به پزشک یا پرستار متخصص بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل. معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید.
اگر نیاز به خدمات پزشکی در منزل دارید. و امکان مراجعه به مراکز درمانی ندارید ما پزشکان از هر تخصص ها را به منزل شما اعزام می کنیم. بدون هیچ گونه محدودیتی در محل زندگی، در هرکدام از مناطق تهران که باشید. پزشکان تتا خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما می‌رسانند. تا خدمات‌رسانی به بهترین شکل و با کمترین سختی برای بیمار شما، انجام شود.
جهت مشاوره رایگان با مشاوران مرکز مراقبت های بالینی در منزل توان تازه (تتا) ، تماس بگرید.

چرا دریافت خدمات از مرکز توان تازه (تتا) ؟؟

مرکز مراقبت های بالینی در منزل توان تازه (تتا) با دارا بودن مجموعه ای از پرستاران آموزش دیده، در خدمت شماست. همگی پرستاران و مراقبین این مجموعه تحت آموزش های حرفه ای و تخصصی قرار گرفته اند. و تنها افرادی که موفق به گذراندن ارزشیابی ها با نمره ی قبولی شده اند. از سوی این مرکز مشغول به کار می گردند. همچنین ارتباط دوره ای و مستمر واحد پشتیبانی با مشترکین مجموعه، کیفیت بالای ارائه خدمات به شما را تضمین میکنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرستاران و مراقبین و سایر خدمات مرکز تتا، با ما تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مشاوره رایگان با کارشناسان تتا