پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند elder-nurse فردی آموزش دیده است. که نیازهای یک سالمند را شناخته و توانایی مراقبت و تامین ضرورت های روزمره وی را دارد. این دسته از پرستار سالمند در منزل در ارتباط با سالمندان و خانواده های آنها  فعالیت می کنند. تا روند مسن شدن، با سلامت و نهایت کارآیی فرد و با بالاترین کیفیت صورت بگیرد. این پرستاران قادر هستند که در محل زندگی سالمند به یاری خانواده ها آمده. و در امر مراقبت از سالمند به آنها کمک کنند. استفاده از خدمات پرستار سالمند در منزل به سالمند و خانواده ایشان این فرصت را می دهد. که سالهای بیشتری را با کیفیت بهتر در کنار هم بگذرانند و از وجود یکدیگر لذت ببرند.

کمک به نظافت فردی سالمند

کمک به استحمام ، نظافت البسه، کمک به بهداشت پوست و مو و ناخن، تعویض پوشک، لگن دادن به سالمندی که توانایی رفتن به سرویس بهداشتی را ندارد.

رسیدگی به امور منزل سالمند

شامل نظافت منزل، جارو، گردگیری، نظافت سرویس های بهداشتی، نظافت ملحفه ها و …

همراهی سالمند در امور خارج از منزل

و کمک به ایشان در انجام تفریحات روزمره: کتاب خواندن، تلویزیون دیدن، هم صحبتی، انجام تفریحات و سرگرمی های سالمند در کنار وی.

کمک به انجام حرکات درمانی

و حرکات ورزشی توصیه شده توسط پزشک برای سالمند جهت حفظ قدرت بدنی ایشان.

رسیدگی به توصیه ها و دستورات پزشکی داده شده توسط پزشک سالمند

و مصرف به موقع داروهای تجویز شده توسط سالمند، رعایت رژیم غذایی و ….

چرا دریافت خدمات پرستار سالمند در منزل از مرکز تتا؟؟

مرکز مراقبت های بالینی در منزل توان تازه (تتا) با دارا بودن مجموعه ای از پرستاران آموزش دیده، جهت تامین آرامش شما در خدمت شماست. همگی پرستاران و مراقبین این مجموعه تحت آموزش های حرفه ای و تخصصی قرار گرفته اند. و تنها افرادی که موفق به گذراندن ارزشیابی ها با نمره ی قبولی شده اند، از سوی این مرکز مشغول به کار می گردند. ویزیت دوره ای پزشک و ارتباط مستمر مراقبین و پرستاران با پزشک مجموعه کیفیت بالای خدمات به شما را تضمین میکنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرستاران و مراقبین موسسه تتا، با ما تماس بگیرید.همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مشاوره رایگان با کارشناسان تتا