مجله سلامت توان تازه (تتا)

درباره مجله سلامت تتا

مرکز مراقبت های بالینی در منزل تتا (توان تازه) بر اصل ارتقای دانش پزشکی جامعه معتقد است. لذا در مجله سلامت تتا هزاران مقاله،  پژوهش، آموزش، و اخبار حوزه سلامت به رایگان در اختیار شما قرار میگیرد. امید است مطالب درج شده باعث خرسندی و رضایت ببیندگان محترم وب سایت قرار گیرد.


فراموش نکنیم اگر خودمان را دوست داریم باید مراقب سلامتی خود باشیم


اهمیت و ضرورت مراقبت از سلامت ما و عزیزانمان بر کسی پوشیده نیست . خودمراقبتی یعنی مراقبت از خود. یعنی اینکه ما برای حفظ سلامت و شادابی خود، کارهای روزمره کوچکی انجام دهیم تا زندگی بهتر و سالم تری داشته باشیم. خودمراقبتی شامل اقداماتی است آموختنی، آگاهانه و هدفمند که هر فردی برای خود، خانواده و دیگران انجام می دهد. تا سالم بماند، از سلامت جسمی و روانی خود حفاظت کند، نیازهای اجتماعی خود را برآورده سازد، از بیماری ها یا حوادث پیشگیری کند و نیز از سلامت خود بعد از بیماری حاد یا ترخیص از بیمارستان حفاظت کند. خودمراقبتی به وضوح موجب افزایش کارآیی و مهارت های فردی ما می شود.

از این رو مطالب مندرج در مجله سلامت تتا میتواند برای ارتقای سطح زندگی عموم مردم تاثیر گذار باشد.

نحوه انتشار مطالب مجله سلامت

تمام مطالب توسط پزشکان متخصص این مجموعه تایید و سپس منتشر میگردد. همچنین لازم به ذکر است عمده مطالب توسط تیم متخصص از منابع تراز اول پزشکی دنیا ترجمه شده است. و سپس در مراحل مختلف مورد بازبینی قرار میگرد.و برای علاقه مندان، فعالان و دانش پژوهان پزشکی کاملا قابل استناد میباشد

از مجله سلامت تتا دیدن فرمایید و به هزاران مقاله، پژوهش، آموزش و اخبار در حوزه سلامت دسترسی پیدا کنید. تمام مطالب مجله توسط پزشکان متخصص این مجموعه تایید و برای خوانندگان و علاقه مندان به حوزه سلامت ، و دانش پژوهان پزشکی کاملا قابل استناد میباشد.

 

نظرات و پیشنهادات

خواهشمندیم پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگزارید. همچنین میتوانید لینک مباحث مورد علاقه خود را از طریق ایمیل به تیم مجله سلامت تتا اطلاع رسانی کنید تا در صورت تایید علمی اقدام جهت ترجمه و انتشار صورت گیرد . با ما تماس بگیرید.