خدمات پرستاری در منزل

به طور کلی خدمات پرستاری در منزل، شامل اقدامات مراقبتی و پرستاری از فرد کم توان (سالمند، کودک، و بیمار) میباشد.

با توجه به اهمیت و حساسیت خاص قشر سالمند، کودکان و بیماران، مرکز مراقبت های بالینی در منزل توان تازه (تتا) تلاش کرده. تا با گزینش، آموزش و همچنین نظارت مستمر بر نحوه عملکرد پرستاران و مراقبان تیمی متخصص و کارآزموده در این زمینه گرد هم آورد.

نقطه تمایز ما تجربه سالیان متمادی فعالیت در حوزه خدمات پرستاری در منزل و مهم از آن عشق به سالمندان و کودکان، این سرمایه های گرانبهای زندگی است.

 • پرستاری از سالمندان در منزل

  پرستار سالمند در منزل Geriatric Nurse  فردی آموزش دیده است. که نیازهای یک سالمند را شناخته و توانایی مراقبت و تامین ضرورت های روزمره وی را دارد. این دسته از پرستاران در ارتباط با سالمندان و خانواده های آنها  فعالیت می کنند.

  تا روند مسن شدن، با سلامت و نهایت کارآیی فرد و با بالاترین کیفیت صورت بگیرد. این پرستاران قادر هستند که در محل زندگی سالمند به یاری خانواده ها آمده. و در امر مراقبت از سالمند به آنها کمک کنند.

  استفاده از خدمات پرستاری در منزل به سالمند و خانواده  این فرصت را می دهد. که سالهای بیشتری را با کیفیت بهتر در کنار هم بگذرانند و از وجود یکدیگر لذت ببرند

  جهت افزایش کیفیت ارائه خدمات به خانواده های محترم  پشتیبانی 24 ساعته  از کلیه خدمات پرستاری در منزل مرکز توان تازه (تتا) انجام میگیرد.

  مهم ترین وظایف پرستار سالمند در منزل

  کمک به نظافت فردی سالمند. (کمک به استحمام ، نظافت البسه، کمک به بهداشت پوست و مو و ناخن، تعویض پوشک، لگن دادن به سالمندی که توانایی رفتن به سرویس بهداشتی را ندارد)

  رسیدگی به امور منزل سالمندشامل نظافت منزل. (شامل جارو- گردگیری- نظافت سرویس های بهداشتی-نظافت ملحفه ها و…. (و انجام خرید های روزانه خانه ، آشپزی برای سالمند.

  همراهی سالمند در امور خارج از منزل و کمک به ایشان در انجام تفریحات روزمره. (کتاب خواندن، تلویزیون دیدن، هم صحبتی، انجام تفریحات و سرگرمی های سالمند در کنار وی)

  کمک به انجام حرکات ورزشی توصیه شده توسط پزشک برای سالمند جهت حفظ قدرت بدنی ایشان.

  رسیدگی به توصیه ها و دستورات پزشکی داده شده توسط پزشک سالمند. (مصرف به موقع داروهای تجویز شده توسط سالمند، رعایت رژیم غذایی و ….)

 • پرستاری از کودک در منزل

  پرستار کودک در منزل (Nanny یا baby sitter) به فردی اطلاق می شود که برای نگهداری از کودکان  استخدام می شود. تا در کنار کارهای روزانه منزل به والدین در نگهداری از کودک کمک کند.

  تجربه مادر و یا پدر شدن ، یکی از لذت بخش ترین تجربیات زندگی هر انسانی است. در حال حاضر با افزایش سطح اشتغال در مادران ، انجام کلیه امور مربوط به فرزندداری در کنار خانه داری و وظایف خارج از خانه. و محیط کار در کنار هم باعث فشار جسمی و روانی بیش از حد به مادران می شود.

  از این رو با کمک گرفتن از پرستار کودک در منزل ، این فشار تا حدود زیادی کاسته مشیود. و باعث بهبود عملکرد مادر و آرامش روانی مادر و کودک می شود. مراقبین کودک  به دو گروه مادریار و کودکیار تقسیم می شوند.

  همچنین شما میتوانید با توجه به خواسته و نیاز خود پرستار کودک را در مقطع روزانه، شبانه و یا شبانه روزی به استخدام درآورید.

  مادریار کیست؟
  کودک یار کیست؟
  کدام برای شما مناسب تر است؟؟ مادریار یا کودک یار؟؟

چرا تتا؟؟

موسسه تتا با دارا بودن مجموعه ای از پرستاران آموزش دیده، جهت تامین آرامش شما در خدمت شماست. همگی پرستاران و مراقبین این مجموعه تحت آموزش های حرفه ای و تخصصی قرار گرفته اند. و تنها افرادی که موفق به گذراندن ارزشیابی ها با نمره ی قبولی شده اند. از سوی این مرکز مشغول به کار می گردند.

ویزیت دوره ای پزشک و ارتباط مستمر مراقبین و پرستاران با پزشک مجموعه کیفیت بالای خدمات به شما را تضمین میکنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پرستاری در منزل مرکز مراقبت های بالینی در منزل توان تازه (تتا)، با ما تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مشاوره رایگان با کارشناسان تتا