پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل،  نیروی آموزش دیده و مراقب حرفه ای است. که جهت نگهداری از بیماران در منزل ، بیمارستان، یا سایر مراکز نگهداری مثل: خانه های سالمندان آموزش دیده است.  پرستار بیمار در منزل قادر هستند که  روند بهبودی بیمار را تسریع کنند.  مثلا کمک در استفاده از دارو های تجویز شده، تعویض پانسمان، رعایت رژیم های غذایی مناسب هر بیمار، تمرین ها و فعالیت های فیزیکی توصیه شده توسط پزشک به بیماران.
پشتیبانی پرستاری مرکز با اموزش های مداوم و همچنین پشتیبانی 24 ساعته در خدمت این مراقبین  و همچنین خانواده های محترم می باشند.

 

وظایف پرستار بیمار در منزل:

کمک به نظافت فردی بیمار (کمک به استحمام و نظافت لباس های بیمار، تعویض به موقع پوشک)
در جریان قرار دادن خانواده و پزشک در صورت هرگونه تغییر در شرایط بیمار
کمک به تحرک مناسب بیمار و انجام فعالیت های بدنی متناسب با دستور پزشک
همصحبتی و کمک به بیمار در زمینه فعالیت های تفریحی مثل کتاب خواندن و …
کمک به بیمار در حرکت (نشستن، برخاستن، دراز کشیدن، راه رفتن، نماز خواندن)
کمک به بیمار در استفاده از سرویس بهداشتی و یا استفاده از لگن
پیشگیری از بروز زخم بستر
پیشگیری از عفونت و مدیریت زخم بستر احتمالی، کنترل فشار خون، تب، قند خون به صورت منظم و ثبت اطلاعات مربوطه
انجام اقدامات درمانی بیمار(همچون استفاده به موقع داروهای تجویز شده توسط پزشک، تعویض کیسه سوند، تغذیه مناسب از طریق گاواژ و…)

موسسه توان تازه (تتا) با دارا بودن مجموعه ای از پرستاران آموزش دیده، جهت تامین آرامش شما در خدمت شماست. همگی پرستاران و مراقبین این مجموعه تحت آموزش های حرفه ای و تخصصی قرار گرفته اند. و تنها افرادی که موفق به گذراندن ارزشیابی ها با نمره ی قبولی شده اند. از سوی این مرکز مشغول به کار می گردند. ویزیت دوره ای پزشک و ارتباط مستمر مراقبین و پرستاران با پزشک مجموعه کیفیت بالای خدمات به شما را تضمین میکنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرستاران و مراقبین موسسه تتا، با ما تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مشاوره رایگان با کارشناسان تتا