کار درمانی در منزل

یکی از شاخه های توانبخشی است. که در آن به بیمار کمک می شود. تا از نظر جسمی و روانی توانایی های قبلی خود برای زندگی مستقل را به دست آورد. بسیاری از افراد در طی زندگی در پی حوادث مختلفی از جمله سکته های مغزی، MS، آسیب های ناشی از تصادف و تروما و …. دچار آسیب های اسکلتی _ عضلانی، آسیبهای مغزی و حتی آسیب های روانی شدید می شوند.
این آسیب ها می توانند باعث از دست رفتن توانایی افراد در انجام دادن ساده ترین کارهای روزمره شان شود. کاردرمانی به این افراد کمک می کند تا سریع تر از این آسیب ها خلاص شوند. و مجددا بتوانند استقلال خود را به دست آورند.
در مراحل کاردرمانی، توجه هم به شرایط روحی و روانی و هم به شرایط فیزیکی بیمار ضروری است. کار درمانگر با انجام تمرین های ذهنی و جسمی، توانایی های از دست رفته افراد را احیا می کنند. و در صورت نیاز به هرگونه مداخله پزشکی تیم پزشکان متخصص را در جریان قرار خواهند داد تا اقدامات لازم در این رابطه صورت پذیرد.

فیزیوتراپی در منزل

یکی دیگر از شاخه های توانبخشی است که در آن درمانگر با استفاده از تمرین های حرکتی، استفاده از جریان الکتریکی و ماساژ و … به بازیابی عملکرد طبیعی عضلات و ساختارهای عضلانی- اسکلتی کمک می کند. فیزیوتراپی در منزل می تواند سرعت  پیشرفت بسیاری از بیماری های نورودژنراتیو مانند MS را کاهش دهد.
و در بسیاری از بیماری های دیگر مثل سکته های مغزی یا شکستگی های استخوان ها باعث بهبودی چشمگیر در وضعیت بیمار شوند.
ماساژدرمانی و استفاده از EMS دو تکنیک دیگر در فیزیوتراپی هستند که در جهت بازتوانی بیماران بسیار مورد توجه و استفاده هستند.
مرکز توان تازه (تتا) ، کلیه خدمات مربوط به فیزیوتراپی، کاردرمانی، ماساژدرمانی و … را ، در منزل شما با بهترین کیفیت و توسط نیروهای آموزش دیده و متخصص ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

چرا دریافت خدمات از مرکز توان تازه (تتا) ؟؟

مرکز مراقبت های بالینی در منزل توان تازه (تتا) با دارا بودن مجموعه ای از پرستاران آموزش دیده، در خدمت شماست. همگی پرستاران و مراقبین این مجموعه تحت آموزش های حرفه ای و تخصصی قرار گرفته اند. و تنها افرادی که موفق به گذراندن ارزشیابی ها با نمره ی قبولی شده اند. از سوی این مرکز مشغول به کار می گردند. همچنین ارتباط دوره ای و مستمر واحد پشتیبانی با مشترکین مجموعه، کیفیت بالای ارائه خدمات به شما را تضمین میکنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرستاران و مراقبین و سایر خدمات مرکز تتا، با ما تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

مشاوره رایگان با کارشناسان تتا